user_mobilelogo

Jmenuji se Andrea Varcollerová a původním vzděláním jsem dětská sestra. Po ukončení svého studia jsem pracovala v různých oborech, kde pro mě bylo vždy důležité být v kontaktu s lidmi. To mě postupně dovedlo k dalšímu vzdělání, a tak jsem začala studovat Pražskou vysokou školu psychosociálních studií, obor sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii.

 

Během studia jsem absolvovala sebezkušenostní výcvik v komunitní a skupinové psychoterapii v daseinsanalytickém směru, který jsem úspěšně dokončila. V rámci praxe jsem se účastnila terapeutických skupin pro klienty se závislostmi u MUDr. Prokopa Remeše v psychiatrické nemocnici Bohnice. Pracovala jsem jako terapeutka s klienty s dlouhodobým duševním onemocněním v chráněném bydlení a v terapeutické komunitě.

 

V současné době pracuji v neziskové organizaci Kaleidoskop, kde vedu skupiny pro adolescenty a jejich rodiče. Od roku 2020 jsem začala spolupracovat s organizací These.one, kde pracuji s klienty, kteří jsou v partnerském konfliktu vyplývajícím z rozchodu či rozvodu. Též od roku 2020 poskytuji psychosociální poradenství v obci Líbeznice.